BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ - GMINA NOWA RUDA  
Menu podręczne

  • Strona Główna
  • Poleć Ten Biuletyn
  • Powiadom Redaktora
  • Statystyki BIP
  • Charakterystyka Gminy
  • Multimedialna promocja pogranicza


  • Urząd Gminy
  • Godziny urzędowania
  • Kierownictwo Urzędu
  • Organizacja Urzędu
  • Pracownicy Urzędu
  • Reg. organizacyjny

  • Wójt Gminy
  • Zarządzenia
  • Postanowienia
  • Informacje o pracy między sesjami
  • Roczne sprawozdania z pracy gminy
  • Wyróżnienia i nagrody

  • Rada Gminy
  • Rada Gminy
  • Komisje Rady
  • Przewodniczący Rady
  • Kompetencje Rady
  • Informacja o sesji
  • Uchwały z sesji
  • Stanowiska Rady Gminy
  • Protokoły z sesji
  • Posiedzenia komisji
  • Projekty Uchwał

  • Aktualne prawo miejscowe
  • Aktualne prawo miejscowe
  • Statut Gminy

  • Zespół Interdyscyplinarny
  • Zespół Interdyscyplinarny

  • Ogłoszenia
  • Ogłoszenia

  • Organizacje pozarządowe
  • Współpraca z organizacjami pozarządowymi

  • Zbiory aktów prawnych
  • Dziennik Ustaw
  • Monitor Polski
  • Dziennik Urzędowy Województwa Dolnośląskiego

  • Interpretacje
  • Interpretacje indywidualne

  • Poradnik interesanta
  • Skargi i wnioski
  • Meldunki
  • Dowody osobiste
  • Mieszkania
  • Ochrona Srodowiska
  • Nieruchomości
  • Zezwolenie na alkohol
  • Planowanie i zgospodarowanie przestrzenne
  • Ewidencja działalności gospodarczej
  • Rejestracja psów
  • Podatki i opłaty
  • Druki, wnioski i deklaracje
  • Dofinansowanie kształcenia pracowników

  • Zgromadzenia
  • Zgromadzenia Publiczne

  • Kto Online
    Aktualnie jest 30 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.

    Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

    Szukaj








    Pracownicy Urzędu Gminy Nowa Ruda


     

     

    Budynek Urzędu Gminy ul. Niepodległości 1 i 4

     
     

     
    nr telefonu
     
    nr pok.

     imię i nazwisko pracowników


     Wójt Gminy



    (74) 872 0900

    9
     
     Adrianna  
     Mierzejewska

     
      Zastępca Wójta

    (74) 872 0907  7  Paweł Szafran
     
    Sekretarz  Gminy
     (74) 872 0910
     6  
    Iwona Sudoł

    Referat Organizacyjny i Spraw Obywatelskich i Obrony Cywilnej (OSOOC)

     
    referaty i samodzielne stanowiska

     nr telefonu

     nr pok.

     imię i nazwisko pracowników

     
     Kierownik referatu


    (74) 872 0910

    6
     
     Iwona Sudoł
     
     Inspektor ds. kadr

     
     (74) 872 0908

     
    16

     
     Agnieszka Polak
     
     Główny Specjalista ds. 
     administracyjno-organizacyjnych

     

    (74) 872 0906

     

    16

     

     Aneta Witkowska
     
     Inspektor ds. rady gminy

     
    (74) 872 0905

     
    11

     
     Sylwia Maciejczyk
    Główny specjalista ds. informatycznych


    (74) 872 0933

    13
     
     Piotr Brzóska
     
     Inspektor ds. Zarządzania 
     Kryzysowego i Obrony Cywilnej

     
    (74) 872 0924

     
    4

     
     Mateusz Hryckiewicz
     
     Inspektor ds. wojskowych  
     i dowodów osobistych

     
     (74) 872 0919

     
    1

     
     Elżbieta Tyszka

     
     Inspektor ds. ewidencji 
     ludności i dowodów  
     osobistych

     
     (74) 872 0919

     
    1

     
      
     Anna Juszczak

     Inspektor ds. kancelaryjno-technicznych


     (74) 872 0900
          
           8
     
     Iwona Stańczyk

    Referat Gospodarowania Mieniem Komunalnym (GMK)

     
     Kierownik referatu


    (74) 872 0945

    14
     
      Daniel Dubas
     
     Główny specjalista ds.  
     gospodarowania 
     mieniem komunalnym

     
    (74) 872 0918

     
    15

     
     Renata Krazińska
     
     Inspektor ds. 
     gospodarowania 
     mieniem komunalnym

     

    (74) 872 0914

     

    15

     

     Dagmara Karczyńska
     
     Inspektor ds.      
     gospodarowania mieniem 
     komunalnym

     

    (74) 872 0903

     

    15

     

     Natalia Pawłowska
     
    Główny specjalista ds. gospodarowania mieniem komunalnym

     

    (74) 872 0915


     
    2

     

     Anna Kochniarczyk
     
     Główny specjalista ds.  
     gospodarki mieszkaniowej

     
    (74) 872 0917

     
    13

     
     Dawid Fecko
     
      Inspektor ds. gospodarki  
     mieszkaniowej

     
    (74) 872 0917

     
    13

     
     Arleta Borodzicz - Działkowska

    Referat Oświaty i Spraw Społecznych (OSS)


     Kierownik referatu



    (74) 872 0911

    4
     
     Izabela Słowek - 
     Chorób
     
     Inspektor ds. oświaty


    (74) 872 0946

    4
     
     Dominika      Marczak
     
     Inspektor ds. Ewidencji 
     Działalności Gospodarczej


     
    (74) 872 0923


     4 

     
     Danuta Radzik-Dyl
     
    Główny specjalista ds. społecznych


     
    (74) 872 0946

     4
     
    Marta Kołodziej


    Referat Rachunkowości Budżetowej i Dochodów (RBD)

       
     
     Skarbnik Gminy


    (74) 872 0932

    14
     
      Urszula Brzóska
     
     Zastępca Skarbnika Gminy
     
     
    (74) 872 0934

    13
     
     Gabriela Koleśnik
     
     
     Podinspektor ds. 
     księgowości budżetowej

     

    (74) 872 0931

     

    15

     
     
     Stanisława Paździorko
     
      Inspektor 
     ds. księgowości

     
    (74) 872 0936

     
    12

     
     Agnieszka Burek
     
     Inspektor ds. księgowości  
     oświatowej

     
    (74) 872 0938

     
    11

     
     Bożena Szymczak
     
    Główny specjalista ds. dochodów budżetu

     
    (74) 872 0943

     
    13

     
     Stanisława Bachleda 
     - Kuzak
     
     Inspektor ds. księgowości 
     oświatowej

     
    (74) 872 0939

     
    11

     
     Jolanta Gracz
     
     Podinspektor ds. 
     księgowości podatkowej

     

    (74) 872 0937 

     

     2

     

     Krystyna Połetek
     
     Kasa
     Podinspektor ds. obsługi 
     kasowej

     

    (74) 872 0920

     

    1

     

     Urszula Kuriata
     
     Podinspektor ds. płac

     
    (74) 872 0942

     
    12

     
     Lilianna Lorenc
     
    Główny specjalista ds. podatków i opłat

     

    (74) 872 0921

     

    2

     

     Barbara Michalak
     
     Inspektor ds. wymiaru 
     podatków

     

    (74) 872 0921

     

    2

     

     Patrycja 
     Jarecka - Ciupa

    Inspektor ds. księgowości


     (74) 872 0913

    15


     
     Danuta Bolisęga
     
    Inspektor ds. gospodarki komunalnej

     
            (74) 872 0930
     
           9
     
       Marzena      Borkowska
     
     Inspektor ds. księgowości budżetowej

     
    (74) 872 0930


    9

     
     Anna Glanc
     
     Inspektor - księgowa ds. dochodów i budżetu
     

     
     (74) 872 0913

     
    15

     
     Jadwiga Burczyk-
     Drożdżowska

     Inspektor ds. rozliczania czynszów


         
     (74)872 0935
            
     9
     
    Patrycja Ferenc

     Referat Inwestycji i Zagospodarowania Przestrzennego

     
     Kierownik referatu

     
    (74) 872 0944

     
    4

     
      Aneta Potoczna
     
     Główny specjalista ds.  
     planowania 
     i zagospodarowania  
     przestrzennego

     

    (74) 872 0928

     

    1

     
     
     Paweł Jakubiak


     Główny specjalista ds.
    środków pomocowych


     
    (74)872 0925

     5
     
      Justyna Klich
     
     Inspektor ds. nadzoru 
     budowlanego

     
    (74) 872 0912

     
    1

     
      Jolanta Chomik



        

        
    Referat Infrastruktury Technicznej i Ochrony Środowiska

     
     Kierownik referatu

     
    (74) 872 0940

     
    7

     
     Tomasz Zieliński
     

     Podinspektor ds. 
     infrastruktury technicznej
     

     
    (74) 872 0941

     
    7

     
     Sławomir Żak

     Inspektor  ds. infrastruktury 
     technicznej


    (74) 872 0941


    6


     Janusz Król
     
    Podinspektor ds. infrastruktury
    technicznej
     
     
             (74) 872 0929
          
           6
     
      Paweł Rogóż

       

    Samodzielne stanowiska

     
     Samodzielne Stanowisko ds. Promocji, Turystyki i Kontaktów z Mediami

     

     (74) 872 0927

     

    5


     

     Barbara Adamska
     
    Samodzielne Stanowisko ds. leśnictwa, Ochrony Przyrody i Utrzymania Czystości.


     

    (74) 872 0904

     

    7
     
    Paweł Mazurkiewicz

       


     
     Doradca Wójta


    (74) 872 0922


    3

     
     Ryszard Czerewaty


    Audytor Wewnętrzny

     
      Audytor

     

     
      Tadeusz Słocki

                                                                                 
                                              

     

     


    Administrator BIP - Piotr Brzóska

    Koordynator BIP - Iwona Sudoł

    Redaktor BIP- Aneta Witkowska








    Prawa autorskie © BIP - GMINA NOWA RUDA Wszystkie prawa zastrzeżone.

    Opublikowane: 2005-01-14 (43165 odsłon)

    [ Wróć ]
    Content ©

    Access Denied